• Главная
  • Сертифікати, паспорти та гарантії

Сертифікати, паспорти та гарантії на продукцію з ДПК

Турбота про довкілля, здоров'я та безпеку
людей - головний принцип у роботі нашої компанії

Ми зробили своєю основною метою відповідальне та раціональне використання ресурсів навколишнього середовища при зростанні та розвитку організації. Ми дійсно впевнені, що сучасні технологічні новинки та інновації, що впроваджуються у виробництво наших дерево-полімерних виробів, можуть урізноманітнити та покращити життя наших клієнтів, зберігаючи при цьому природу та здоров'я людини.

Вся продукція ДПК проходить добровільну сертифікацію у державних інстанціях. Кожна партія виробів також проходить обов'язкову перевірку якості виробництва, що підтверджується відповідними Сертифікатами заводу-производителя. Також щорічно ми віддаємо наші вироби на випробування у незалежні організації.

Протокол випробувань на довговічність
(10 років)
 

Протокол випробувань на довговічність
(20 років)
 

Протокол випробувань на водопоглинання та зміни лінійних розмірів

Гарантія на продукцію HOLZDORF
 

ISO
9001:2015

Протокол №470 випробувань декоративної планки

Протокол №471 випробувань декоративної планки
Протокол випробувань терасної дошки

Створення більш екологічних виробів із відновлюваних ресурсів лежить в основі
нашої виробничої діяльності

Вся наша продукція на 50% складається з деревного борошна. Суха стружка переробляється в борошно і використовується при виробництві терасної дошки, огорож, сайдингу та інших виробів з дерево-полімерного композиту. Завдяки технології виготовлення будівельних матеріалів із композиту, ми щорічно зберігаємо ліси від додаткових вирубок.

Виробництво будівельних матеріалів із ДПК безвідходне, а вироби, що відслужили свій термін, можуть бути перероблені у готову продукцію повторно. Використовуючи ресурси повторно, ми допомагаємо боротися із загрозою зміни клімату.

Ми знаємо, як багато шкідливих речовин люди вносять у свій будинок, купуючи більшість сучасних матеріалів, і намагаємося мінімізувати навантаження здоров'я людини доступними нам способами. У виробництві ми відмовилися використовувати шкідливі для людини та навколишнього середовища феноли, свинець та інші сполуки. Ми побудували наше виробництво на основі австрійських технологій та використовуємо виключно безпечний кальцій-цинковий стабілізатор.

Продукція, що випускається під TM Holzdorf, прослужить не менше 20 років.

Гарантійний термін експлуатації – від 10 років.