Часті питання про купівлю та доставку

Я хочу дізнатися більше інформації про конкретний продукт.

На сайті ми надаємо найнеобхіднішу інформацію для Вас, таку як: особливості товару, розмір, колір, монтаж тощо. Щоб отримати додаткову інформацію, напишіть нам або зателефонуйте за номером +38 097 636 07 27, +38 096 012 89 12

Як правильно розрахувати необхідну кількість товару?

Найшвидший спосіб – відправити заявку на розрахунок на електронну пошту або зателефонувавши нам +38 097 636 07 27, +38 096 012 89 12. Також можна надіслати заявку прямо з нашого сайту. Якщо Ви вирішили зробити самостійні розрахунки, напишіть нам або зателефонуйте для консультації з фахівцем. Також для розрахунку попередньої вартості Ви можете скористатися середніми цифрами витрат матеріалів на 1 м. кв. готовий об'єкт.

Як зробити замовлення?

Заповніть форму зворотного зв'язку або напишіть листа нашим менеджерам. Ми надішлемо зразки за вказаною Вами адресою (попередньо погодивши). Ви оплачуєте лише доставку зразків обраною кур'єрською службою. Самі зразки надсилаються БЕЗКОШТОВНО

На сайті відсутній потрібний мені розмір, колір виробів – чи будуть у вас постачання цього товару?

У такому разі ми радимо Вам не відкладати покупку на тривалий термін, а одразу звернутися до фахівця нашої компанії. Дізнавшись про Ваші побажання, ми зможемо в стислі терміни зробити для Вас індивідуальний колір та розмір виробів.

Де ще я можу купити продукцію на сайті?

У кожному регіоні України ми маємо партнерів, які представляють нашу продукцію. Щоб отримати контактні дані найближчого до Вас представника, напишіть нам або зателефонуйте за номером +38 097 636 07 27, +38 096 012 89 12

Способи оплати

Оплата відбувається:

 • готівкою в офісах нашої компанії;
 • безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок компанії
 • через касу будь-якого банку.
Як здійснюється доставка товару?

Самовивіз. Ви можете забрати товар самовивозом до Центру обслуговування клієнтів. Зі складу кур'єрських служб. Доставка до складу "Нова Пошта", "Делівері", "ІнТайм" здійснюється по всіх відділеннях в Україні. Терміни доставки становлять від 1 до 3 днів. До Ваших дверей. Доставка здійснюється по всій Україні до ваших дверей кур'єрами компаній Делівері, ІнТайм, а також транспортними компаніями. Терміни доставки становлять від 1 до 3 днів.

Скільки буде коштувати доставка?

Вартість доставки залежатиме від обраної кур'єрської служби та габаритів замовлення. Щоб отримати додаткову інформацію, напишіть нам або зателефонуйте за номером +38 097 636 07 27, +38 096 012 89 12

Чи можу я змінити замовлення?

Якщо тільки ми ще не розпочали відвантаження Вашого замовлення. Як тільки ми отримуємо від Вас замовлення, наші співробітники відразу починають його збирати, тому необхідно зв'язатися з нашою сервісною службою якнайшвидше, щоб ми встигли зупинити процес вчасно.

Чи можна змінити адресу доставки мого замовлення?

Це можливо. Ви можете зателефонувати до нашої сервісної служби та повідомити нову адресу.

Повернення

Ви можете повернути товар протягом 14 календарних днів з моменту продажу продукції, дата якого вказується в документах на відвантаження. Для повернення товару потрібно заповнити заяву на повернення, яку ви зможете отримати у нашого фахівця. Дуже важливо, щоб товар був повернутий у такому ж вигляді, як і отриманий, з наявністю всіх вкладишів і в цілісній упаковці.

Повернення грошей

Ми повернемо Вам суму за товар протягом 14 календарних днів від дня повернення товару.

Більшість наших клієнтів віддає перевагу поверненню грошей на банківську картку — це швидко і дуже зручно!

Транспортировка продукции

ВО ИЗБЕЖАНИЕ ПОЯВЛЕНИЯ ЦАРАПИН И СКОЛОВ. ДЛЯ БЕЗУПРЕЧНОГО ВИДА ПРОДУКЦИИ СОБЛЮДАЙТЕ СЛЕДУЮЩИЕ ПРАВИЛА ТРАНСПОРТИРОВКИ :

 1. Общие требования к транспорту:
  • Перевозка продукции осуществляется любым видом транспорта в соответствии с правилами перевозок грузов, которые действуют на конкретном виде транспорта.
  • К загрузке допускаются только тентованные машины.
  • В машине не должны присутствовать инородные предметы, способные повредить продукцию.
  • Автомобиль должен быть укомплектован такелажными (страховочными) ремнями в количестве не менее 6-8 штук.
 2. Загрузка террасной доски:
  • Порядок укладки продукции: на пол укладывается лага, лага накрывается картоном, сверху укладывается террасная доска, сверху торцевой уголок.
  • Каждые 3-4 ряда продукции прокладываются картоном.
  • По окончании загрузки водитель автомобиля стягивает груз ремнями для обеспечения неподвижности и сохранности данного груза. Места стяжки обязательно прокладываются картоном.
 3. Загрузка элементов декоративных ограждений:
  • Порядок укладки продукции в машине: пол накрывается картоном, сверху укладываются опорные профиля, затем перила, затем поперечина и сверху балюстра.
  • Каждые 3-4 ряда продукции прокладываются картоном.
  • По окончании загрузки водитель автомобиля стягивает груз ремнями для обеспечения неподвижности и сохранности данного груза. Места стяжки обязательно прокладываются картоном.
 4. Загрузка сайдинга:
  • Порядок укладки продукции: на пол укладывается лага, лага накрывается картоном, сверху укладывается сайдинг (важно: продукция, имеющая крепление "шип-паз", при укладке для транспортировки шип одной доски должен входить в паз следующей доски), затем ригеля и торцевой уголок.
  • При отгрузке продукции каждые 3-4 ряда прокладываются картонными листами.
  • По окончании загрузки водитель автомобиля стягивает груз ремнями для обеспечения неподвижности и сохранности данного груза. Места стяжки обязательно прокладываются картоном.

5. Загрузка фурнитуры:

 • Фурнитура складывается в картонные коробки, которые по окончанию загрузки машины устанавливаются в свободную часть кузова машины

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами

через e-mail: info@zavoddpk.com

або зателефонуйте за номером:

+38 097 636 07 27, +38 096 012 89 12